воскресенье, 07. января 2018, Lviv, Різдво у Гаю

от 07. января 2018 - 12:00
до 09. января 2018 - 18:00
Показать на карте
990 люди, посещающие
описание события
У час Різдвяних свят львів’яни та гості міста зможуть створити нову традицію: збиратись у Шевченківському Гаю і колядувати від хати і до хати.

Усі, хто в ці дні відвідає Шевченківський гай (scansen, або музей під відкритим небом), потраплять в атмосферу родинного тепла, різдвяної містерії, де звучатиме дзвінка коляда у сяйві мерехтливих ліхтариків, де розгорнеться ярмарок, який щедро частуватиме традиційними стравами, а саме – медовою кутею, пампушками, духмяним узваром та іншими смаколиками.
Протягом трьох святкових днів усі охочі зможуть навчитися створювати ляльки-мотанки, дідушки, різдвяні павуки з соломи, відвідати майстер-класи із ковальського мистецтва, скуштувати хліба, випеченого в старовинній печі, почути про давні звичаї святкування Різдва та приготування традиційних різдвяних страв. А для малечі відомі львів’яни читатимуть добрі казки про маленькі й великі різдвяні дива.
Також в Гаю розгорнеться Ярмарок, який щедро частуватиме численними різдвяними стравами, а саме – медовою кутею, пампушками, духмяним узваром та іншими смаколиками. Гості Свята в інтерактивній формі дізнаються історії найдавніших садиб, долучаться до давніх звичаїв.

Різдво у Гаю, Lviv мероприятие

LIVE: Humanity Ukraine Plant Grand Opening Ceremony!

LIVE: Humanity Ukraine Plant Grand Opening Ceremony!

пятница 13. сентября 2019
68 shares
Ніколи ЗНЕСіННЯ не буде забудоване !
вторник 30. января 2018
94 shares
Сміття у Львові
вторник 07. мая 2019
28 shares
Малий бізнес
среда 20. февраля 2019
102 shares
CSTB.Telecom&Media'2018
вторник 30. января 2018
119 shares
Найти более интересные события
Получить рекомендации, основанные событий на Facebook вкус. Получи это сейчас!Покажите мне подходящие события для меняНе сейчас