воскресенье, 09. августа 2020, "Sea Trail", Sea Trail

от 09. августа 2020 - 5:00 до 10:00

"Sea Trail"

"Sea Trail"
UkraineOdessa
описание события
Відкрита першість м. Чорноморськ з гірського бігу (Трейл Ранингу)

«Морський Трейл» - “Sea Trail”

1. Місце та час проведення Морського Трейлу:

1.1. «Морський Трайл» проводиться на території Чорноморської громади, Одеської обл. 9 серпня 2020року.

1.2. Стартове містечко розташоване на березі Чорного моря біля бази Відпочинку «Ювілейний» ( http://itinery.com.ua/object/view/baza-otdyha-yubileynaya-molodezhnoe )

2. Програма Морського Трейлу

08 серпня (Субота)

16:00 – 20:00 – видача стартових пакетів учасникам забігів «Морського Трейлу». Також видача стартових пакетів буде проводитись 09 серпня (неділя) 2020року для іногородніх учасників які прибувають на змагання у день старту.

Показать больше

09 серпня (неділя)

Детальний погодинний регламент буде опубліковано до 1 липня 2020 року.

3. Категорії та дистанції

6,5 км 6,5 км 10 км 10 км 20 км 20 км

Ч 18-29 Ж 18-29 Ч 18-29 Ж 18-29 Ч 18-29 Ж 18-29

Ч 30-39 Ж 30-39 Ч 30-39 Ж 30-39 Ч 30-39 Ж 30-39

Ч 40-49 Ж 40-49 Ч 40-49 Ж 40-49 Ч 40-49 Ж 40-49

Ч 50-59 Ж 50-59 Ч 50-59 Ж 50-59 Ч 50-59 Ж 50-59

Ч 60-69 Ж 60+ Ч 60-69 Ж 60+ Ч 60-69 Ж 60+

Ч 70+ Ч 70+ Ч 70+4. Керівництво марафону.

4.1. “Sea Trail” організовують і проводить громадською Організацією «Велоклуб Геліос» -Керівник Жезняк Сергій (0937646727) та Федерацією легкої атлетики м. Чорноморськ – голова Рагулін Олександр (0662848707) за підтримкою Відділу у справах сім’ї молоді та спорту м. Чорноморськ.

4.2. Безпосереднє проведення “Sea Trail” покладається на головну суддівську колегію

5. Реєстрація та вимоги до учасників

5.1. Реєстрація учасників фестивалю проводиться на сайті http://xn--c1aejlqs.org/ у розділі «Морський Трейл» не пізніше 8 серпня 2020 року (включно).

5.2. Стартовий внесок, сплачений учасником змагання, може бути перереєстрований на іншу особу. Перереєстрація можлива не пізніше 8 серпня 2020 року (включно) і здійснюється шляхом відправлення заявки (в довільній формі) на адресу email.

5.3. Стартові пакети з нагрудними номерами будуть видаватися зареєстрованим учасникам які сплатили реєстраційний внесок.5.4. При отриманні стартового пакету, спортсмен зобов’язаний мати при собі Угоду про зняття від відповідальності із власним підписом, все спорядження з переліку, що відмічене, як “обов’язкове” та документ, що посвідчує особу.

Головний убір

Мобільний телефон із зарядженою батареєю.

5.5. Підписом в Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.

5.6. На момент старту учаснику має виповнитися 18 років. У випадку невідповідності цій вимозі участь необхідно обговорювати з організаторами трейлу.

5.7. Навмисна або випадкова відсутність елементів обов’язкового спорядження призводить до накладення штрафів або навіть дискваліфікації. Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов’язується нести до фінішу і належним чином його утилізовувати. Навмисна або випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.

5.8. Учасники не заперечують, що їх особисті дані (прізвище, ім’я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені в переліках учасників та в протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їх зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про Чорноморський Трейл в будь-яких ЗМІ.

5.9. Участь у будь-якому із забігів пов’язана з ризиком отримання травм різного ступеню тяжкості. Усвідомлюючи це, всю відповідальність учасники приймають на себе.

6. Реєстраційний внесок

6.1. Для участі у забігу Морський Трейл учасник повинен оплатити реєстраційний внесок:

Для дистанції 6,5км складає – 100 гривень.

Для дистанції 10км складае 200 гривень.

Для дистанції 20км складае 300 гривень.

6.2. Стартовий пакет учасника включає в себе:

стартовий номер;

забезпечення супроводу змагань швидкою допомогою та рятувальниками та бригадами МЧС;

напої та харчування в проміжних таборах;

пам’ятні сувеніри від організаторів;

матеріали від партнерів та спонсорів;

напої та харчування на фініші після забігів;

фотографії із забігів;

офіційне відео після події.

6.3. У випадку травми, хвороби чи будь-яких інших форс-мажорних обставин, що не дають зареєстрованому учаснику можливості прийняти участь у Морському Трейлі організатори можуть компенсувати оплачений реєстраційний внесок в розмірі 50% від сплаченої суми. Для отримання компенсації учасник повинен не пізніше 08 липня 2020 року надати документи, що підтверджують факт травми, хвороби чи виникнення форс-мажорних обставин. В будь-яких інших випадках реєстраційний внесок не компенсується.

6.4. Учасники віком 60 років та старші, учасники бойових дій в зоні АТО, особи з інвалідністю, що не мають протипоказань для участі у змаганнях, приймають участь у змаганнях – безкоштовно!!!

6.5. Учасник не може відмовитися від частини стартового пакету з метою зменшення його вартості.

7. Дистанція

7.1. На старті кожного забігу учасник зобов’язаний зафіксувати на своєму верхньому одязі (футболка, кофта, куртка) стартовий номер таким чином, щоб його було видно повністю. Знімати стартовий номер забороняється до моменту завершення участі у змаганнях.

7.2. Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри та абсолютною забороною на втручання в маркування маршруту і руйнування природи.

7.3. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

7.4. Якщо учаснику необхідно припинити змагання через травму або стан здоров’я, учасник повинен негайно повідомити організатору свій стартовий номер за телефоном, що оголошений організаторами, як екстренний. З осіб, які не повідомляють про своє сходження з маршруту, може бути стягнуто витрати на необгрунтовану пошукову кампанію.

7.5. Учасники повинні, наскільки це можливо, сходити з дистанції на контрольних пунктах.

7.6. Організатор забезпечує транспортування учасників на базу змагань відповідно до наявних транспортних засобів, тому завдання учасника полягає в тому, щоб дістатися до найближчого контрольного пункту, де він буде забезпечений першою медичною допомогою та їжею під час очікування транспортування в базовий табір.

7.7. Учасники, що хочуть покинути дистанцію з будь-яких причин і які при цьому можуть пересуватися без нанесення шкоди своєму здоров’ю, здійснюють це власними засобами.

7.8. Організатори залишають за собою право відміняти або змінювати дистанції забігів через несприятливі природні катаклізми, та інші форс мажорні ситуації. В подібних випадках сума реєстраційного внеску та будь-яких інших витрат на участь у фестивалі учасникам не компенсується.

7.9. Траси забігів проходять складним гірським рельєфом, що включає в себе кам’янисті стежки, стирчащі коріння, слизькі багнисті ділянки, сипуче дрібне каміння, підйоми та спуски з кутом нахилу до 75 градусів, пісок та водні перешкоди.

7.10. Під час забігу може кардинально змінюватися погода від безхмарної і спекотної до різких злив, поривчастого вітру і т.д., що значно підвищує складність проходження дистанції.

7.11. Деякі ділянки трас проходять дорогами, стежками або туристичними маршрутами, де можуть перебувати туристи, транспорт,

7.12. Організатори, волонтери, медики та задіяні працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника в будь який момент забігу, перед його початком, та після фінішу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або виявлено порушення регламенту забігу.

8. Дитячі забіги.

8.1. Дистанції дитячих забігів:

2км 2км 3км 3км 3км 3км

Хлопчики 12-13 Дівчата 12-13 Хлопчики 14-15 Дівчата 14-15 Хлопчики 16-17 Дівчата 16-178.2. Участь в дитячих забігах безкоштовна.

8.3. Вік учасників змагань визначається станом на день проведення змагань (8 серпня 2020 року).

8.4. Кожен учасник змагань бере участь добровільно та за письмовою згодою батьків або уповноваженої супроводжуючої особи: тренер, викладач і т.д., які в свою чергу визнають всі ймовірні ризики для здоров’я учасника під час і після їх закінчення. Батьки учасника або уповноважена супроводжуюча особа (тренер, викладач і т.д.) письмово бере на себе особисту відповідальність за фізичний стан учасника і здатність завершити обрану дистанцію змагань.

8.5. Допуск здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: документ, що підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх учасників); оригінал заповненого бланку «Виключення відповідальності» (підпис здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи: тренер, викладач і т.д.).

9. Нагородження

9.1. На усіх дистанціях “Sea Trail” нагороджуються переможці та призери в абсолютному заліку (п’ятеро чоловіків та п’ятеро жінок).

Грошові призи будуть розіграні в абсолютному заліку на дистанції яка збере більшу кількість учасників.

9.2. Пам'ятними кубками нагороджуються переможці у всіх вікових категоріях

10. Забезпечення фестивалю

10.1. В стартовому містечку всі учасники фестивалю забезпечуються:

питною водою;

місцями для розміщення наметів;

вбиральнями;

можливістю зберігання особистих речей;

черговим лікарем та каретою швидкої допомоги.

10.2. До стартового містечка в м. Чорноморськ учасники добираються самостійно. м. Чорноморськ має автобусне сполучення з містом Одеса. Маршрутне сполучення №25 та №70.

11. Зміни в регламенті

11.1. Організатори залишають за собою право змінювати діючий регламент в будь-який час з метою забезпечення найбільш ефективної організації змагань.

11.2. В разі ключових змін або доповнень, учасники фестивалю будуть додатково проінформовані повідомленням на електрону адресу, що була вказана при реєстрації.

Sea Trail, "Sea Trail" мероприятие

COPA Blanca + SalsaTon festival 10-11

COPA Blanca + SalsaTon festival 10-11

суббота 10. октября 2020
2 shares
Здача екзамену ISTQB CTFL

Здача екзамену ISTQB CTFL

пятница 28. августа 2020
1 shares
Telefon ***
среда 01. марта 2023
11 shares
**** Videos
среда 19. февраля 2025
4 shares
Sexo Portugal Putinha Portuguesa
четверг 23. октября 2031
8 shares
**** Videos
среда 19. февраля 2025
128 shares
Lesbienne
среда 19. февраля 2025
52 shares
Hidden Camera ***
среда 19. февраля 2025
54 shares
*** Videos De chicas **** Calientes
среда 03. января 2024
789 shares
**** de Chicas *** Video Maduras Hentai Espanola Tetas Grandes
среда 25. сентября 2024
66 shares
Найти более интересные события
Получить рекомендации, основанные событий на Facebook вкус. Получи это сейчас!Покажите мне подходящие события для меняНе сейчас